Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej
Memcare partner big blue
Zintegrowane oprogramowanie oparte na chmurze. Rewolucyjna transformacja domu pogrzebowego we wszystkich aspektach Twojej działalności. Pracuj szybciej, oszczędzaj czas i pieniądze oraz upraszczaj komunikację z klientem.
Zacznij Teraz
Memcare notify big white
Jeszcze nigdy nie było to takie proste! Najnowocześniejsze rozwiązanie dla osób w żałobie. Idealnie zaprojektowane do informowania rodziny i przyjaciół o utracie ukochanej osoby oraz o nadchodzącym pogrzebie.
Wypróbuj Teraz

Referencje

Dla Memcare zadowolenie klienta jest bardzo ważne.
Przeczytaj, co mówią liderzy w branży -dyrektorzy domów pogrzebowych.

Memcare - wiodący partner w nowoczesnym zarządzaniu domem pogrzebowym

Oprócz dostarczania i rozwijania innowacyjnych, wydajnych i dostosowanych do potrzeb rozwiązań informatycznych dla domu pogrzebowego Akasien , Memcare dostarcza rozwiązania do cyfrowej komunikacji z naszymi klientami - osobami w żałobie. Rozwiązania Memcare przynoszą korzyści wszystkim stronom, zwłaszcza żałobnikom, co oszczędza czas i pozwala skupić się na planowaniu pogrzebu i procesie żałoby. Zachowujemy wartości i wyjątkowość naszego domu pogrzebowego, podczas gdy Memcare prowadzi nas w przyszłość zwiększając konkurencyjność naszej działalności.

References christian huse akasien
Christian Kolstad Huse

CEO Akasien Funeral Homes.

Innowacyjny i nowatorski partner

Innowacyjny i nowatorski partner jakim jest MEMCARE zapewnia otwartą i spójną współpracę we wszystkich aspektach współdziałania. Innowacja jest jedną z kluczowych wartości dla rodziny Koperski od momentu założenia firmy w 1937 roku. Memcare ma dynamiczny i doświadczony zespół, od zarządu po deweloperów, dzięki czemu czuliśmy się bardzo komfortowo wybierając ich jako kontrahenta dla naszej cyfrowej transformacji. Mamy doświadczenie w naszej branży, Memcare ma doświadczenie w swojej, zatem razem jesteśmy w stanie z powodzeniem dostarczać naszym klientom doskonałą obsługę i satysfakcję .

References lukasz koperski
Łukasz Koperski

CEO & owner Koperski Funeral Homes.

Innowacyjna i bardzo przydatna usługa

Dzięki nawiązaniu współpracy z MEMCARE mam możliwość oferowania swoim klientom innowacyjnej i bardzo przydatnej usługi. Chodzi o elektroniczne powiadomienia pogrzebowe. Notify pozwala klientom szybko i łatwo powiadomić znajomych i rodzinę o utracie bliskiej osoby, podzielić się wspomnieniami, zdjęciami czy filmami. Program daje wiele możliwości i jest prosty w obsłudze. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie Zespołu Memcare. Z chęcią wypróbuję kolejne rozwiązania Memcare.

References wierzbicki
Sławomir Wierzbicki

właściciel Domu Pogrzebowego Sławomir Wierzbicki z siedzibą w Białymstoku

Blog Memcare

O nas w prasie funeralnej

Kultura PogrzebuOmega MagazineFuneral Service JournalKultura Pogrzebu